Rubriky
Web

Seo vám pomôže

Isto sa aj vy neustále pozeráte na množstvo reklám a internetových stránok, ktoré v poslednej dobe skutočne veľmi dobre fungujú vo svete internetu a ľudia skutočne kupujú ich produkty jedna radosť. Možno sa dokonca aj sami seba pýtate, ako je možné, že práve tieto stránky si získali pozornosť ľudí a ľudia ich produkty naozaj chcú zakúpiť aj napriek tomu, že si osobne myslíte, že nie sú až také dobré a kvalitné ako by sa možno zdali. Možno dokonca aj poznáte odpoveď naneste si úplne istý ako tento fenomén funguje, no to, v čom ste si skutočne istí je fakt, že tieto internetové stránky a online predajne si zakúpili poriadne drahú marketingovú kampaň ktorá im zarába peniaze, no otázkou zostáva či skutočne koniec koncov nevolá táto reklama drahšia ako samotný výnos ktorý predaj produktov docielil. Otázka, ktorá vám potom možno napadá je, či je možné zaplatiť si reklamu ktorá vás úplne zruinuje ale bude pritom veľmi účinná a bude fungovať tak ako má aj napriek tomu, že nebude výslovne našich potencionálnych klientov a zákazníkov otravovať a násilne sa im vnucovať.

fb-seo-copywriti

Máme pre vás však v tejto oblasti veľmi dobrú správu pretože takáto reklama, ktorá skutočnosti ani celkom nie je reklama, ale pritom dokonale plní reklamnú funkciu existuje a máte ju priam na dosah ruky. Naša seo činnosť vám dokáže zaručiť presne taký druh reklamy, o ktorý máte záujem ak ste sa aj vy rozhodli naozaj účinne podporiť vašu internetovú stránku a predajnosť na nej a nezje nové sa pritom a zároveň nájsť spoločnosť, ktorú bude možné pre vás spolupracovať skutočne dlhodobo, možno dokonca aj niekoľko rokov.

Digital Marketing 101 - An introduction to SEO

Okrem toho všetkého si dokážete vybrať práve vami preferované typy služieb, ktoré vám budú najsympatickejšie alebo s ktorými možno máte v minulosti skúsenosti a vďaka tomu sa dokážete rozhodnúť naozaj veľmi spoľahlivo a zodpovedne a vyberiete si reklamu, ktorá bude dokonale určená pre váš typ podnikania a predajnosti a pomôže vám dosiahnuť presne tie ciele ktoré chcete dosiahnuť vo svojom podnikaní práve vy! SEO vám s tým pomôže a preto viac zbytočne nečakajte ani vy!

Rubriky
Web

Podnikanie na internete, copywriting a PR články

Vedeli ste o tom, že práve kvalitný obsah častokrát rozhoduje o tom, či a koľko sa na webe vytvorí konverzií? Pravdepodobne to viete aj z vlastnej skúsenosti užívateľa, ak ste si chceli kúpiť niečo konkrétne a hľadali ste to cez internet. Samotný obrázok bez pridaného textu by zrejme nestačil k tomu, aby vás presvedčil k vytvoreniu objednávky. A práve preto podnikatelia a e-shopy radi uvítajú profesionálny copywriting.

ružový notebook, žena, knihy

Čo je však ešte dôležitejšie, vzniknutý obsah následne ocenia hlavne návštevníci konkrétnej stránky, pretože text ich dokáže osloviť a prípadne im vie odpovedať na základné úvahy alebo otázky, ktoré rozhodnú o tom, či plánovanú konverziu nakoniec uskutočnia. V neposlednom rade kvalitný obsah ocenia takisto internetové vyhľadávače a posunú vás na vyššie miesto vo svojich výsledkoch. Predovšetkým ak sa text zameriava na SEO a správne kľúčové slová.

Toto sú faktory, ktoré sa podpisujú pod vašu lepšiu viditeľnosť a fakt, že si vás nájde viac relevantných záujemcov konkrétnej tematiky, respektíve konkrétnych služieb a produktov. Zároveň týmto spôsobom posilňujete svoje podnikateľské meno a to, že vás bude poznať čoraz viac užívateľov. Preto môžeme jednoznačne povedať, že vsadiť na tvorbu aktuálnych a zaujímavých článkov sa oplatí a v podstate sú základom k úspechu.

macbook, písanie

Články sa dajú využiť viacerými spôsobmi efektívnymi pre vaše zviditeľnenie, rastúcu návštevnosť a lepšie postavenie vo vyhľadávačoch. Môže ísť napríklad o tvorbu PR článkov, čo sa umiestnia na tematicky blízke weby a do tematicky blízkych kategórií, kde nájdu svojich čitateľov. Takisto môže ísť o obsah, do ktorého sa vsunú spätné odkazy, čo smerujú na vašu domovskú stránku, pričom budú umiestnené na „vonkajších“ weboch.

A mimochodom nielen novodobým trendom, ale potrebným základom sa stáva takisto fakt, že mnohé dnešné e-shopy majú takisto svoj blog.

Rubriky
Web

Ako dopadol plánovaný nájazd na americkú základňu?


Internetový fenomén sa znova vrátil (aj keď len nakrátko)
Niekedy začiatkom júla sa na sociálne sieti Facebook objavila udalosť s titulom: „Vtrhnutie do Areálu 51, nemôžu nás zadržať všetkých.“ A tým sa začalo online šialenstvo, pretože niekoľko miliónov ľudí sa prihlásilo, že určite pôjde (a ďalší minimálne prejavili záujem). Spustila sa vlnu vtipov, humorných  obrázkov, reakcií a videí, dokonca aj niekoľko osobností oznámilo, že sa na vpád chystá. Dátum bol určený na 20. septembra tohto roku, čo bolo pred pár dňami.značka UFO.jpg
Potenciálne sídlo neidentifikovaných lietajúcich objektov
Ak vás celá táto príhoda náhodou nejakým spôsobom obišla, bez toho aby ste si ju všimli, alebo neviete čoho sa vlastne týkala, tak v podstate išlo o snahu odkryť tajomstvá Oblasti 51 – Area 51. Je to letecká  vojenská základňa Spojených štátov a zároveň aj testovacie miesto nových lietadiel. Na prvý pohľad obyčajná báza v strede púšte.
Ale nie je tomu úplne tak. Alebo aspoň to si niektorí ľudia myslia. Toto miesto má totižto pomerne mysterióznu povahu. Konšpiračné teórie o UFO podnietili zatajované letecké a vesmírne výskumy, pokusy a zvláštne série javov. Areál 51 teda patrí medzi frekventovane spomínané mená v tematike mimozemských bytostí
Operácia bola (ne)úspešná
Napriek enormnému množstvu ľudí, ktorí sa do Nevady chystali, skutočne prišlo len niekoľko desiatok, z čoho asi tretina boli novinári. Žiadny akčný nájazd sa teda nekonal. Namiesto toho sa udiala akési „stretko“ fanúšikov mimozemšťanov a internetových fanatikov, ktoré prebehlo v úplnom pokoji a vcelku veselej nálade. Niektorý odvážlivci prehodili slovko-dve s ochrankou. Mohli ste tam nájsť zopár stánkov z občerstvením. Pre niektorých možno sklamanie, iný to pravdepodobne aj čakalivlajka USA na vojenskej základni.jpg
V konečnom dôsledku to je však naozaj dobrá správa, že sa tisíce ľudí nerozbehli v ústrety takmer istej smrti, alebo minimálne tvrdého väzenia, a namiesto toho zobrali celú situáciu z humorom a zdravým rozumom. Na druhej strane, už sa nedozvieme aké kúsky tam americká armáda tak pozorne skrýva.

Rubriky
Web

Najnavštevovanejšie stránky na webe

1. Miesto v našom rebríčku obsadila web stránka Google.com – založená 4. Septembra 1998.Je to stránka, ktorá má odpovede na všetky vaše otázky. Jedným z hlavných činností je prehliadač, ktorý vám v sekunde vyhľadá množstvo webových stránok, obrázky, diskusné skupiny, videá, online obchody a mnoho ďalších. Spoločnosť Google ponúka svoje služby v každom jazyku sveta.
2.Miesto nám obsadila web stránka YouTube.com, ktorú založil Chad Hurley v roku 2005, ktorú neskôr kúpila spoločnosť Google. YouTube je najväčší svetový systém na zdieľanie video súborov na internete. Môžete sa tu zdarma registrovať alebo sa prihlásiť cez svoj Google účet a pridávať svoje videá, alebo odoberať kanály, ktoré sa vám páčia.yahoo.png
3.Miesto v rebríčku obsadila web stránka Facebook.com. Je to stránka, ktorá vám umožňuje spájať sa s priateľmi, rodinnou…Na tejto stránke je možné pridávať príspevky, zdieľať rôzne fotky videá. Registrácia je zdarma stačí zadať e-mailovú adresu alebo telefónne číslo. Následne si zadáte vami zvolené heslo a meno a už je to hotovo.
4.Miesto Obsadila čínska stránka keďže Čína patrí medzi najľudnatejšie krajiny. Stránka s názvom Baidu.com, ktorá je niečo ako Google. Na Baidu.Com je možnosť vyhľadávania MP3 súborov čím sa líši od spoločnosti Google. Robin I ju založil 5. Augusta 2005.sociální média.png
5. Patrí Wikipédia.org internetovej encyklopédie s otvoreným obsahom, v ktorej nájdete doslova všetko od rastlín až po známe osobnosti. Táto stránka sa dá používať v 287 jazykoch sveta vrátane slovenčiny. Wikipédia je najvyhľadávanejší zdroj potrebných informácií mesačné má približne 13 miliárd zobrazení. Obsahuje viac než 24 miliónov článkov. 
Na 6. priečke sa umiestnila americká web stránka s názvom Yahoo.Com, ktorá ponúka mnoho služieb. Medzi nimi je aj možnosť e-mailovej služby, ktorá je najpoužívanejšia.