Rubriky
Biznis

Všetko o nuru masáži

Nuru masáž je japonský druh erotickej masáže, ktorá pochádza z mesta Kawasaki. Je veľmi podobná tantrickej, akurát je trochu odvážnejšia. Ide o masáž telo na telo. Táto technika si vyžaduje, aby sa masérka vyzliekla a trela svoje telo o telo klienta. Na nuru masáž sa používa špeciálny gél, ktorý slúži na lepšie kĺzanie po tele. Originál japonská masáž využíva gél, ktorý pochádza z morskej riasy nori. V angličtine sa táto masáž nazýva aj body to body alebo body slize, keďže dve telá sa trú o seba.

zena masiruje muza

Počas masáže sa klient a masárka pokúsia o čo najširší fyzický kontakt. Akt sa vykonáva zväčša na nepriepustnom matraci, ktorý dotvára príjemný pôžitok spoločne s gélom, ktorý bol predtým ponorený v teplej vode. Masérka vám ho natrie po tele a on vám bude príjemne po ňom stekať. Navyše je dobre vodou zmývateľný a po masáži sa iba osprchujete vodou a nebudete maž žiaden pocit lepkania na tele. Prostredie môžeme dotvoriť príjemným svetlom, vôňou, jemnou orientálnou melódiou a sviečkami.

Veľmi vzrušujúcim pôžitkom je jemné masírovanie intímnych partií. Zväčša u mužov je toto spojenie veľmi vzrušujúce a spôsobuje im veľkú rozkoš a prekrvenie organizmu. Okrem pôžitku ide aj o pocit relaxu , uvoľnenia a silného zážitku. Spoločné s tantrickou masážou majú to, že obe končia ejakuláciou klienta.

zena lezi na muzovi

Je dôležité podotknúť, že pri nuru masáži nejde o sexuálny pomer, masérka šikovnosťou svojich rúk a tela dokáže vzrušiť svojho klienta. Začína sa zväčša spoločnou sprchou alebo kúpeľom, ktorý vám otvorí vaše zmysli.

Nuru masáž si môžete skúsiť doma s partnerom alebo partnerkou, prípadne navštíviť špeciálny masážny salón. Je dobré si nájsť vždy len tie osvedčené masážne salóny, ktoré poskytujú nuru masáž tatradiamond.sk, pretože sa vám môže stať, že z príjemného a erotického pôžitku sa stane hotová katastrofa. Masáž je dokonca v niektorých krajinách zakázaná, našťastie u nás je povolená.

Rubriky
Biznis

Čo s digitálnymi fotkami?

Každý vieme, akým spôsobom sa fotí v súčasnosti. Že drvivá väčšina zachytených snímok má dnes digitálnu podobu. Pretože veľa záberov dnes zachytávame cez svoj mobilný telefón, ktorý máme stále po ruke.

Stačí sa pozrieť na dnešných ľudí, robia fotky skoro stále. Na každom mieste. A keby ste si prezreli ich alebo vlastne pravdepodobne aj svoj smartphone, určite by ste v ňom našli bohatú fotogalériu. Uložené snímky z rôznych miest, s rôznymi ľuďmi a niektoré snímky by pravdepodobne boli staré aj niekoľko rokov. A to nie je všetko, tie najlepšie zábery si ďalej zvykneme uložiť do svojho počítača alebo ich nahrať na sociálnu sieť.

Žena fotografka

Teraz si predstavte, že by ste z mobilu stratili pamäťovú kartu, alebo by ste niekde stratili samotný mobil či by sa vám pokazil. A v počítači by sa zničil pevný disk, no a zo siete (ak by ste mali zálohu na cloude), by ste museli sťahovať všetky fotky znova do svojho zariadenia a znova ich triediť. Vlastne je dosť otravné hľadať konkrétnu fotku aj v samotnej fotogalérii v zariadení. Máme tam zvyčajne toľko obrázkových súborov, že už sa v nich strácame.

Nenechajte svoje najlepšie snímky zapadnúť. Uistite sa, že sa nestratia medzi tým všetkým a ostatným a že sa ani nestratia, ak sa vám pokazí zariadenie. Takisto si spravte istotu, že ich len tak omylom nevymažete. Získajte túto istotu jednoduchým spôsobom- dajte si svoje digitálne fotky vyvolať.

Žaba, fotoalbum

S tým sa obráťte na lacné vyvolanie fotiek https://www.fotkyzababku.sk/. Dnes je to v skutočnosti dosť jednoduché. Nemusíte nikam chodiť, stačí vaše obrázky z mobilu alebo počítača nahrať do online systému fotoštúdia. Vaše vybrané obrázky, ktoré sem nahráte a vyplníte rôzne detaily, vám prídu do pár dní vyvolané domov. Vyvolané fotky si môžete uložiť do fotoalbumu, nechať si z nich vyrobiť fotoobraz, alebo ich niekomu darovať.

Rubriky
Biznis

Sex priváty – diskrétnosť na prvom mieste.

V minulosti mnohí muži, ktorí vyhľadávali platené sexuálne služby, cestovali do iných miest, aby tam mali väčší pocit súkromia a diskrétnosti. No nemalo to príliš veľký efekt, keďže presne rovnakými pohnútkami sa riadili aj ostatní muži. A tak všetci muži napríklad zo Žiliny chodili do neďalekého Martina a naopak Martinčania navštevovali erotický klub v Žiline. Takže aj tak sa všetci muži z toho istého mesta stretávali pokope. Otázka diskrétnosti pri využívaní platených sexuálnych služieb je u väčšiny mužov na prvom mieste. Je to často veľmi dôležité aj pre slobodných mužov, nieto ešte pre skupinu ženatých alebo zadaných, ktorých je tiež dosť. Skrývanie sa a pocit odhalenia tak niekedy významne devalvujú celkový pocit z krásnych chvíľ, ktoré si muži prišli užiť za platenou spoločníčkou.

dievča v okne

Aj z toho dôvodu je dnes na vzostupe ponuka sexuálnych platených služieb na rôznych sex privátoch. Tieto sex priváty ponúkajú platené sexuálne služby, eskortné služby a profesionálne masáže najrôznejšieho druhu. V konečnom dôsledku je to takmer to isté, čo ponúkali alebo stále ponúkajú erotické kluby. No je to v podstatne inom, súkromnejšom prostredí privátu a za výhodnejšie ceny. Tieto dve výhody tak víta väčšina mužov, takže sex priváty sú dnes na výraznom vzostupe. A ich ponuka sa stále rozširuje o nové menšie mestá. Keďže s tým zo strany žien, ktoré majú záujem ponúkať takéto služby, nie sú spojené žiadne náklady.

žena na posteli

Vysoký stupeň diskrétnosti je u sex privátov veľmi vítaný. Odporúčame však vyhľadávať na kvalitných a overených stránkach, ktoré sprostredkúvajú kontakt na kvalitné sex priváty. Ak ste napríklad zo Senice, otvoríte si stránku sex privát Senica a vyberiete si svoje dievča na základe mnohých podrobných informácii na jej profile. Následne ju navštívite na jej priváte, čo sú najčastejšie byty v panelových domoch. Takže je to to isté, akoby ste išli za kamarátom, žiadne zvedavé pohľady a môžete si bez obáv užiť príjemné chvíle s krásnym dievčaťom.

Rubriky
Biznis

Nadčasový dizajn Twinzz

Je všeobecne známe a určite ste už aj Vy počuli o tom, že Twinzz nie je len nejaká značka, ale životný štýl. Životný štýl, ktorý má svoj príbeh. Príbeh dvoch chlapcov – ktorí sú dvojičkami a pochádzajú z Manchestru. Títo chlapci túžili po oblečení, ktoré bude odrážať ich život a myslenie, po oblečení, ktoré bude odrážať ich nespútanosť a voľnosť. Twinzz je teda značka, ktorá prezentuje street štýl, ktorý je neprehliadnuteľný vo všetkom z ich produkcie, od mestského až po športové oblečenie a doplnky.

street style

Značka Twinzz https://trenchtown.sk/znacky/twinzz/ je základnou a tou najviac prezentovanou značkou v kategórii street oblečenia, známa celosvetovo a jej predaj funguje na globálnej úrovni. A pritom tu s nami nie je až tak dlho, založená bola v roku 2014 a rýchlosťou blesku zaujala tak, že si úspešne celosvetovo drží popredné priečky predajnosti street kategórie, čo je neuveriteľné.

Prvotným nápadom týchto chlapcov boli šiltovky, ktoré mali zaujať tým, že boli vyrobené z najkvalitnejším materiálov s kvalitným prvotriednym zdobením. A to sa im podarilo, šiltovky so skutočne nadčasovým dizajnom zaznamenali okamžitý úspech, tak zašli ešte ďalej – začali vyrábať oblečenie – vyrábané podľa najnáročnejších štandardov mimoriadnej kvality, no zároveň funkčné a módne. Značka Twinzz je známa svojim veľkým zmyslom pre detaily a to z nej robí značku výnimočnú, pretože kvalita, zmysel pre detail a nadčasový dizajn sú pri výrobe prioritou.

čierna šiltovka

Twinzz je mimoriadne obľúbenou značkou po celom svete, a u nás rovnako. Nádherné a nadčasové kúsky oblečenia a šiltoviek teraz nájdete na našej stránke trenchtown.sk – všetky kolekcie Twinzz oblečenia a šiltoviek sú tu len pre Vás. Street štýl, ktorý je nielen kvalitný, detailne prepracovaný a nadčasový, ale street štýl so silným príbehom, ktorý ma dušu. Ak máte radi slobodu, nespútanosť a voľnosť, značka Twinzz je určená presne pre Vás.

Rubriky
Biznis

Predaj firmy platca dph

Predaj firmy platca dph je v súčasnosti rozšírený a zaužívaný proces pre podnikateľov, ktorí majú záujem začať podnikať a to ihneď a bez zbytočných a siahodlhých vybavovaní potrebnej dokumentácie. Tak prečo nevyužiť službu sprostredkovateľov, ktorí zabezpečujú komunikáciu medzi kupujúcim a predávajúcim a vyhnúť sa možným problémom pri zakladaní novej firmy.

začíname podnikať

Predaj firmy platca dph https://41business.com/predaj-ready-made je možnosť pre vás, možnosť kúpy firmy a začatia podnikania okamžite a to hneď ako platiteľ dph. Vyhnete sa zložitým procesom registrácie, pohovorom, dokladovaním na úradoch a ušetríte čas, potrebný na registráciu firmy. Predaj firmy platca dph je dnes obľúbená služba, pripravená pre vás na rýchly prevod od prijatia objednávky. Firmy sú 100% „čisté“, čo znamená, že nemajú žiadne pohľadávky a záväzky, majú splatené základné imanie, sú zapísané v Obchodnom registri, majú pridelené identifikačné číslo IČ DPH a sú dostupné k podnikaniu do 24 – 48 hodín od prijatia objednávky.

Úlohou sprostredkovateľskej firmy je zrealizovať obchod tak, aby boli zachované práva a povinnosti obidvoch zúčastnených strán a tiež objektivita samotnej realizácie obchodu. Predávajúci zodpovedá za bezdlžnosť a stav účtovníctva firmy a kupujúci sa zaväzuje, že bude podnikať v súlade s právom.

predaj spoločnosti

Predaj firmy platca dph je technicky prevod obchodného podielu z pôvodného spoločníka alebo spoločníkov na nového podnikateľa. Práve skutočnosť, že firma je platiteľom dph, je výhodou pre potenciálneho kupujúceho z dôvodu zábezpeky na daň. Zábezpeku na daň môže stanoviť daňový úrad pri podaní žiadosti o registráciu pre dph. Z dôvodu vysokej čiastky zábezpeky je výhodnejšie kúpiť spoločnosť, ktorá už je platiteľom dph. Platiteľ dph vždy predáva tovar alebo službu vrátane dph a môže si uplatniť odpočet dph v daňovom priznaní.

Rubriky
Biznis

Sťahovanie a spoľahlivá preprava predmetov

Ak ste sa už niekedy v minulosti plánovali sťahovať, resp. potrebovali ste presťahovať svoje veci na inú lokáciu, istotne už viete, že to nie je len tak. Proste si behom hodiny nepovieme, že ideme sa sťahovať a pustíme sa do toho s funkčným záverom. Ono to treba premyslieť, naplánovať a zorganizovať aj niekoľko dní, možno týždňov predtým.

Aby sme na nič nezabudli, ale hlavne vymyslieť, ako presťahovať aj tie väčšie a ťažšie predmety, takisto ako pri sťahovaní nepoškodiť krehké a cenné predmety, samozrejme je potrebné mať tiež vozidlo, kde by sa toho dalo uskladniť a previesť čo najviac, nech sa nevraciate na stokrát. No a pochopiteľne uvažujete aj nad tým, kto vám s týmto pomôže, kto bude mať na vás čas a kto má vozidlo s dostatočne veľkým úložným priestorom.

sťahovacia firma

Sťahovanie s odborníkmi

Na predchádzajúce úvahy vám ochotne odpovie a riešenie poskytne stahovanie zvolen. Tieto základné otázky si ujasníte už v úvode vďaka dostupnému online formuláru na stránke prepravcu, ktorý máte vyplnený za pár minút. Zadáte do neho všetko podstatné- vaše kontaktné údaje, dátum a presný deň odvozu/sťahovania, miesto z bodu A do bodu B a vzdialenosť medzi nimi, no máte tam aj ďalšiu zaujímavú možnosť- pri vyplňovaní formulára si zakliknete, aké vozidlo si k tomu objednáte. Na výber máte Fiat Ducato alebo VW Caddy.

žena, škatule, sťahovani

Je výhoda, že ide o skúsené medzinárodné prepravné služby, ktoré sa v podstate nemusia využiť len pri rodinnom sťahovaní, ale dajme tomu aj v prípade, ak potrebujete odviesť iba starý nábytok, tiež ak potrebujete odviesť na likvidáciu nejaké iné ťažké a nemotorné veci, skrátka ak potrebujete spoľahlivo previezť predmety z bodu A do bodu B za akýmkoľvek účelom. To môžu oceniť napríklad aj firmy pri sťahovaní svojich kancelárií či skladov.

Veľa toho vybavíte už pri spomenutom vyplnení internetového formulára, do ktorého zadáte všetky potrebné požiadavky.

Rubriky
Biznis

Kúp si svoju agentúru a zarábaj

Možno ste už počuli, že novodobým trendom už aj nás je predaj a kúpa existujúcich firiem. Nečudujte sa, no všade vo svete je to už bežná praktika.

Ako to funguje?

Kúpa či predaj má svoje nepopierateľné výhody. Tou prvou je čas a tou druhou sú peniaze.

Kúpu spoločnosti môžete realizovať okamžite. Ich cena sa priemerne pohybuje medzi 2,5-4 tisíc Eur. Podpisom zmluvy, prevodom vlastníctva a podpisových vzorov získavate existujúcu firmu zaregistrovanú v obchodnom registri (IČO) a ak si vyberiete firmu s povinnosťou platby dph, tak obdržíte aj DIČo.

cas su peniaze

Súčasťou prevodu vlastníctva býva aj úprava živností, sídla či mena spoločnosti.

V najlepšom možnom prípade môžete vašu novú firmu začať využívať už do jedného týždňa.

Zaujímavosťou popri predaji klasických firiem, sú agentúry na predaj. Jednou z nich je agentúra dočasného zamestnávania.

Čo je agentúra dočasného zamestnávania?

agentura

Firma, ktorá pokrýva trh práce ako neštátna agentúra poskytujúca pracovný pomer za účelom dočasného zamestnania u iných zamestnávateľov. Áno, čítate správne. Agentúra zamestnáva pracovníkov, ktorých na dočasnej báze uvoľňuje na prácu, na ktorú boli prijatí a posúva ich ďalej iným spoločnostiam a firmám. Je to dočasné sprostredkovanie a keďže agentúra si nemôže účtovať žiadne poplatky tak zamestnávateľ priamo zodpovedá za výplatu svojho zamestnanca, bez skrytých výdavkov.

Takáto agentúra má väčšinou stálych klientov s pravidelným dopytom po istých typoch prác, preto posiela svojich zamestnancov pravidelne k nim na prácu.

Ak vás zaujíma tento druh firiem, pozrite si dostupný zoznam agentúr dočasného zamestnávania https://ezmluva.sk/predaj-adz.

Ak vás kúpa firmy či agentúry nezaujala a chcete si vytvoriť svoju vlastnú firmu, tak nesmúťte, pretože firmy zaoberajúce sa kúpou a predajom poskytujú aj služby v oblasti zakladania firiem a za par dukátov za vás všetko vybavia a obehajú.

Bežne sa táto cena pohybuje okolo 300,- Eur a jej súčasťou sú výdavky spojené s kolkami či inými poplatkami. Splatenie imania samozrejme ostáva na zakladateľoch, to za vás firma žiaľ nevybaví.

To už by bolo až príliš dokonalé.

Rubriky
Biznis

Tantra masérky a erotické masáže- čo ste o nich nevedeli

Ešte stále existuje veľa vecí, ku ktorým nie je dostupný jeden oficiálne správny názor, ale naopak viacero rôznych názorov, pohľadov a možno tiež rozdielnych osobných skúseností. A určite nájdeme niekoľko nejasností aj pri téme tantrická masáž. Ľudia, ktorí s ňou ešte nemajú bohaté skúsenosti, no radi by ju v najbližšej budúcnosti odskúšali, môžu mať v hlave pár neodpovedaných otázok alebo určité predstavy zložené len z mýtov, ktoré sa niekde dopočuli.

Na niektoré takéto mýty spojené s tantrickou masážou sa pozrieme nižšie a trochu si ich ujasníme.

ruka na posteli

A pustíme sa do toho najznámejšieho. Vraj tantrická masáž je len o poskytovaní erotických služieb a zákazníci ju navštevujú iba preto, aby sa atraktívna masérka dotýkala ich prirodzenia. Teda že celé je to iba o dosiahnutí orgazmu.

V skutočnosti sú dotyky v intímnych partiách tela jedným z procesov, ako sa dá najlepšie pracovať so sexuálnou energiou a využiť ju k tomu, aby priniesli kvalitné fyzické aj psychické uvoľnenie. Základom je tu teda intenzívna práca so sexuálnou energiou, nie rýchle dosiahnutie orgazmu. Pri konci masáže síce k nemu môže prísť, ale celý proces je skôr o regulácii intenzívneho sexuálneho napätia do podoby, aby prinášalo relax a príjemné pôžitky. Je teda výhodou, ak nám takýto príjemný stav vydrží čo najdlhšie a k prípadnému orgazmu príde až nakoniec. Veď kvalitná tantra masáž môže trvať aj hodinu (či viac).

ženské ruky

Tantra salóny a erotické masáže sú vraj služby, ktoré sú primárne určené len pre mužov.

Nie, pretože v skutočnosti má táto masáž pozitívne účinky aj pre ženy. Dokáže zvýšiť ich libido, no takisto odbúrať dlhodobo zadržiavaný stres, napätie či smútok. Hoci pánskeho zákazníka masírujú tantra masérky https://bratislavatantra.sk/tag/tantra-maserky/, u žien sú to zvyčajne zasa maséri mužského pohlavia.

  • U žien takéto postupy účinne pomáhajú aj pri odbúravaní menštruačných bolestí.

Rubriky
Biznis

Uvoľnite sa a oddávajte kvalitnému sexu

Život je pestrý, užívame si rozličné radosti a príjemné chvíle, ktoré sa nám naskytnú. Mnohé oblasti nám ponúkajú radosť a zážitky na celý život, sex a erotika je tiež ich súčasťou. Medzi mužom a ženou sa v partnerstve vytvára puto a užívajú si krásne sexuálne chvíle, nie vždy to však vyhovuje obom. Po nezhodách príde rozchod a každý sa vydá na cestu životom sám.

sexi žena, dážď

V etapách života, keď sme single z rozličných dôvodov alebo sa k rozpadu vzťahu práve schyľuje, si hľadáme možnosti, ako si užiť pekné chvíle a nebyť ochudobnený o sexuálne zážitky. Na tieto prípady sú k dispozícii krásne dievčatá v erotických salónoch, ktoré splnia všetky želania zákazníka. V ich spoločnosti môžete vysloviť všetko, čo ste si doposiaľ len v mysli premietali a báli sa o tom hovoriť nahlas. Sú profesionálky a všetko u nich zostane diskrétne „uložené“.

Chýba vám dobrý sex a vy neviete, čo s tým? Odpoveď je jednoduchá: vyskúšajte služby erotických salónov, kde si môžete vybrať eskort, sex privat privatportal.sk alebo samotnú návštevu salóna. Na výber máte aj rozličné druhy sexuálnych uspokojení a tiež erotické masáže, tantrickú alebo nuru masáž a podobne. V prípade, že sa bojíte odhalenia, vyberte si eskort sexuálne služby, to znamená, že si dievča objednáte k sebe domov alebo na inú adresu, kde budete mať pocit bezpečia a úplnej diskrétnosti. Tam môžete prežiť slasť a rozkoš.

tantra masáž

Privat sex sa uskutočňuje v príjemnom prostredí, šikovná spoločníčka vás vtiahne do magickej atmosféry a splní vám všetky vaše tajné túžby, tu ostych nemá miesto. Zveriť sa jej môžete so všetkým, čo vás ťaží a čo si vo svojich tajných snoch predstavujete. Ona sa potom pokúsi vám to všetko splniť. Sex je predsa služba ako ktorákoľvek iná a my naňho nahliadame ako na bežné činnosti, ktoré sú pre život nevyhnutné. Hanbiť sa za to, čo je pre nás prirodzené, nie je namieste. Práve erotické salóny a služby, ktoré poskytujú, nám pomáhajú prekonať strach a obavy z nepoznaného.

Rubriky
Biznis

Hľadáte profesionálov na krtkovanie?

Havárie potrubia nie sú situácie každodenné, ale ak sa vyskytnú vyžadujú si šikovnú organizáciu, premyslenú stratégiu a najmä rýchly a spoľahlivý zásah. Ponuka rýchleho zásahu, profesionálneho výberu techniky, spoľahlivých a skúsených odborníkov vo forme nepretržitej non stop služby krtkovanie Hlohovec bez ohľadu na sviatky a víkendy Vás zaujme a odporúčame uloženie kontaktu, jej pôsobnosť je určite aj vo Vašom regióne.

waste-pipe-2228618_640

Rýchlosť a adresnosť zásahu záleží od presnosti a rýchlosti poskytnutia údajov o havárii, lokalizácii prostredia a rozsahu škody.

Prevencia je vynikajúca, ale skúsenosti ukazujú, že nad ňou uvažujeme až pri prvej havárii, ktorá neobchádza domácnosti ale ani veľké prevádzky.

Prvá pomoc krtkovania je vtedy najúčinnejšou formou riešenia situácie a výber správneho spôsobu čistenia potrubia je rovnako dôležitý na to, aby bol výsledok rýchly a spoľahlivý.

Pre domácnosti sa najviac využíva čistenie odtokov, kanalizácie, sifónov, výleviek pomocou špeciálnych strún so špeciálnymi výkonnými zakončeniami, ktoré pomocou elektromotora vykonávajú pravidelný rotačný pohyb, ktorý slúži najprv na rozbitie usadenín a následne na ich odstránenie. Jedná sa o ekologický a mimoriadne spoľahlivý zásah v pomerne krátkom čase, záleží vždy na dĺžke potrubia.

plumber-4427401_640

Ak sa jedná o problém vo väčšom objekte, vysoký tlak a prúd vody je ideálnym spôsobom na riešenie havárie. Jednoduchý princíp vysokého prúdu vody pod veľkým tlakom, ktorý zabezpečuje špeciálne čerpadlo v sprievodnom servisnom vozidle je neuveriteľne výkonné a má navyše aj výhodu, že tlak vody sa dá podľa potreby regulovať, takže v prípade starého potrubia nedôjde k zbytočným poškodeniam.

Ponuku následných inštalačných prác určite oceníte a využijete, získate kompletný servis v jednej službe bez nutnosti hľadania ďalších kontaktov.

Vedieť sa správne spoľahnúť je dôležité – vyberte si profesionalizmus, individuálny a korektný prístup, najnižšiu cenu vo Vašom regióne a riešte haváriu so skutočnými expertmi.