Rubriky
Biznis

Všetko o nuru masáži

Nuru masáž je japonský druh erotickej masáže, ktorá pochádza z mesta Kawasaki. Je veľmi podobná tantrickej, akurát je trochu odvážnejšia. Ide o masáž telo na telo. Táto technika si vyžaduje, aby sa masérka vyzliekla a trela svoje telo o telo klienta. Na nuru masáž sa používa špeciálny gél, ktorý slúži na lepšie kĺzanie po tele. Originál japonská masáž využíva gél, ktorý pochádza z morskej riasy nori. V angličtine sa táto masáž nazýva aj body to body alebo body slize, keďže dve telá sa trú o seba.

zena masiruje muza

Počas masáže sa klient a masárka pokúsia o čo najširší fyzický kontakt. Akt sa vykonáva zväčša na nepriepustnom matraci, ktorý dotvára príjemný pôžitok spoločne s gélom, ktorý bol predtým ponorený v teplej vode. Masérka vám ho natrie po tele a on vám bude príjemne po ňom stekať. Navyše je dobre vodou zmývateľný a po masáži sa iba osprchujete vodou a nebudete maž žiaden pocit lepkania na tele. Prostredie môžeme dotvoriť príjemným svetlom, vôňou, jemnou orientálnou melódiou a sviečkami.

Veľmi vzrušujúcim pôžitkom je jemné masírovanie intímnych partií. Zväčša u mužov je toto spojenie veľmi vzrušujúce a spôsobuje im veľkú rozkoš a prekrvenie organizmu. Okrem pôžitku ide aj o pocit relaxu , uvoľnenia a silného zážitku. Spoločné s tantrickou masážou majú to, že obe končia ejakuláciou klienta.

zena lezi na muzovi

Je dôležité podotknúť, že pri nuru masáži nejde o sexuálny pomer, masérka šikovnosťou svojich rúk a tela dokáže vzrušiť svojho klienta. Začína sa zväčša spoločnou sprchou alebo kúpeľom, ktorý vám otvorí vaše zmysli.

Nuru masáž si môžete skúsiť doma s partnerom alebo partnerkou, prípadne navštíviť špeciálny masážny salón. Je dobré si nájsť vždy len tie osvedčené masážne salóny, ktoré poskytujú nuru masáž tatradiamond.sk, pretože sa vám môže stať, že z príjemného a erotického pôžitku sa stane hotová katastrofa. Masáž je dokonca v niektorých krajinách zakázaná, našťastie u nás je povolená.