Rubriky
Biznis

Masáž lingamu

Počuli ste už niečo o dokonalej forme oddychu, ktorá sa ukrýva v masážnych salónoch? O nie príliš klasickej, ale o to lepšej masáži celého tela spojenej s masážou intímneho miesta? Viete, prečo by ste sa nemali hanbiť, ale vyjsť zo svojej komfortnej zóny a navštíviť toto masážne centrum? Ešte ste o tom nepočuli? Tak teraz o tom čítate a dobre robíte. Prečítajte si to a konajte. Vyberte sa na masáž, na ktorú tak ľahko nezabudnete. Verte mi, že ju budete ospevovať medzi všetkými svojimi známymi a nebudete chcieť, aby ostal niekto, kto o tom ešte nevie.

spa-5382251_1920

Také niečo euforické, záživné a perfektné môžete zažiť jedine na tantrickej masáži Bratislavatantra. Nespochybňujem ostatné tantra centrá, no toto jedno jednoznačne vyniká medzi všetkými ostatnými známymi masážnymi centrami. Isto sa ich už aj priamo v centre Bratislavy nachádza niekoľko desiatok, ale aj napriek tomu sa ani jedno nevyrovná tomuto. Majú tu obrovskú ponuku masáží, takže na viacerých návštevách si môžete dopriať veľa rôznych variant masáží, ak náhodou nemáte rady stereotyp. Alebo môžete siahnuť vždy po tej istej masáži, ktorá vám bude vyhovovať. Na začiatok sa odporúča začať základnou klasickou masážou a potom pokračovať na ďalšie úrovne masáží, aby ste neboli príliš šokovaný a vedeli ste, čo zhruba môžete od samotnej masáži očakávať.

east-4605149_1920

Ak si myslíte, že si musíte niečo dať, aby ste zvládli ísť na túto masáž, tak brzdite. To je absolútne nevhodné a neprípustné, aby ste tam vstupovali pod vplyvom alkoholu a je viac než možné, že v takom prípade vás odmietnu obslúžiť a možno si nebudete môcť ani objednať náhradný termín. Verte, že to určite zvládnete aj bez posilnenia nejakým alkoholom, pretože príjemná atmosféra, vôňa, hudba vás dokonale navnadia na tento nadpozemský zážitok a vy zažijete nebo na zemi aj bez toho, aby ste si niečo museli dopredu dávať. Navyše to aspoň budete môcť vnímať všetkými vašimi zmyslami, ktoré nebudú ničím otupené a to je viac než výhoda.