Rubriky
Produkty

Rozsvieťte si doma aj vy!

Všetci sa zhodneme, ak povieme, že bez kvalitného osvetlenia si nevieme už ani predstaviť náš každodenný život. Od objavenia elektriny a s ňou spojeným aj objavením žiarovky sa toho veľa zmenilo a rozhodne patria tieto veci k samozrejmostiam nášho života. Klasické žiarovky síce spôsobili vo svete úplný rozruch v pozitívnom slova zmysle, no odvtedy sa mnoho zmenilo. Na dnešnom trhu so svietidlami už nedominujú klasické žiarovky, ale majú svojich náhradníkov pod menom LED žiarovky. Určite ich každý dobre pozná, keďže sú súčasťou väčšiny domácností najmä vďaka výhodám, ktoré nám poskytujú.

základné farby

LED žiarovky vás vyjdú omnoho výhodnejšie ako ich predchodcovia, aj napriek tomu, že v obchode ich nájdete za vyššiu cenu. Je to tak preto, pretože majú omnoho dlhšiu životnosť, tým pádom sa vám peniaze po čase vrátia. Okrem toho nie sú hrozbou pre životné prostredie a pre našu planétu, keďže neobsahujú žiadne škodlivé látky ako je napríklad ortuť, ktoré by mohli po ich spotrebe znečisťovať pôdu. Samozrejme, že to vôbec nie je všetko. S novou dobou prišli aj nové dizajny a inšpirácie, takže LED svetlá existujú v rôznych originálnych podobách.

led žiarovka

Jednou z nich je napríklad aj RGB led pás Ledprodukt, ktorý získal na popularite najmä posledné roky. Ide o špeciálny pásik, ktorý dokáže svietiť na všetky farby, podľa toho, na aké máte práve náladu. Jeho cena sa odvíja od počtu žiaroviek, od dĺžky daného pásiku a podobne. Využíva sa v exteriéri napríklad na výzdobu domov, ale je obľúbený aj v interiéri či už v kuchyni, kúpeľni alebo v obývacích izbách. Poskytuje totiž nadčasovosť, modernosť a samé výhody. Nielenže si môžete zladiť farbu osvetlenia podľa aktuálnej nálady, okrem toho poskytuje aj množstvo efektov či módov svietenia.

Ak milujete farebnosť, pestrosť a originálnosť, RGB led pásik je práve pre vás.