Rubriky
Produkty

Máte radi systém v domácnosti?

Upratujete stále dokola tie isté miestnosti, tie isté veci a predsa máte pocit že po vás nevidno vašu prácu a nemáte vo veciach systém? Je preto potrebné aby ste sa pokúsili zreorganizovať svoju domácnosť a vniesť do nej systém a poriadok. Snažte sa preto kategorizovať čo najviac spoločných vecí ktoré navzájom súvisia, ak máte napríklad doma zásuvka v ktorom je len neporiadok, pozrite sa na veci ktoré sa v ňom nachádzajú. Pomôžu vám v tom plastové prepravky s vekom. Do nich skúste napríklad vložiť lepiace pásky, nožnice, perá a označte ich štítkom kancelárske potreby a váš zásuvka bude hneď vyzerať nielen prehľadnejšie ale i upratanejšie a systematickejšie.

kancelárske potreby

Na výber máte rôzne prevedenia, či už čo sa týka vašich farebných preferencii ale i rozmerových. To znamená, že si viete prispôsobiť debničku presne podľa vašich potrieb. Dnes sú v kurze upratané a prehľadné miestnosti s apelom na minimalizmus takže v tomto trende vám skvele pomôžu práve plastové debničky ktorými dokážete kategorizovať domácnosť. Výhodou je i to, že majú vrchnák, takže ich viete naskladať i viac na seba čo sa hodí najmä v komore alebo v šatníku kde zvyčajne skladujeme viac vecí. Toto riešenie vás okrem toho donúti i pretriediť veci v domácnosti takže okrem toho vám to pomôže nebyť otrokom svojho bývania a mať prehľad v tom čo vlastníme.

upratovanie

Nie je nad to, mať upravený a uprataný domov v ktorom sa dobre cítime a strávime menej času hľadaním vecí pretože vieme kde sú a majú svoje miesto podľa toho v akej kategórii a v akej debničke sa nachádzajú. Koniec koncov vďaka tomuto systému si okrem času ošetríme i nervy nad tým, že znovu nevieme niečo nájsť pretože táto situácia nám už viac nehrozí. Snáď sa vám náš tip páčil a pustite sa do toho. Na začiatku to bude určite náročnejšie, všetko kategorizovať avšak vaša snaha určite nebude nazmar a neskôr to oceníte.