Pripravení na zimu! Výber vrchného oblečenia pre deti

Fínska spoločnosť Reima
Už mnoho rokov vyvíja a vyrába unikátne detské odevy a obuv, v ktorých sa používajú špičkové materiály. Pri svetlých a ľahkých odevoch značky Reima sa dieťa v každom počasí cíti pohodlne a uvoľnene. Inovatívne oblečenie uľahčuje život rodičom: ich deti nie sú choré a životnosť nového oblečenia šetrí rodinný rozpočet. Vedci vypočítali, že zaťaženie detského tela počas pouličných hier je porovnateľné s zaťažením tela dospelých počas aktívnych športov. Preto sa odborníci z Reima obrátili na skúsenosti výrobcov profesionálneho oblečenia pre športovcov. Prijali koncept viacvrstvového oblečenia a „dýchanie“ funkčných materiálov. Samozrejme, že bolo prispôsobené fyziológii detí – odborníci z firmy Reima robia detské oblečenie už niekoľko desaťročí a vedia všetko o tom, čo sa deje v chlade a v teple s telom dieťaťa.

holky

  • Na rozdiel od stereotypov môžu byť špeciálne vyvinuté umelé materiály pre dieťa oveľa užitočnejšie ako prírodné, najmä v zime. Spodné prádlo vyrobené z bavlny absorbuje vlhkosť dobre, ale vezme to vonku na dlhú dobu – dieťa, ktoré sa spotilo môže zachytiť chlad a ochorieť. Výrobky vyrobené z vlny môžu spôsobiť alergie. Reima preto ponúka tepelné spodné prádlo vyrobené z rýchloschnúceho polyesteru a kombinovaných textílií. Fleece sa ponúka ako stredná vrstva – veľmi mäkký a teplý netkaný materiál. Zachováva teplo dobre aj v mokrom stave a nespôsobuje alergie.

  • Okrem toho je Reimatec ® veľmi odolný materiál s vysokou trvanlivosťou a odolnosťou voči kontaminácii, takže oblečenie Reima nevyžaduje časté umývanie – malé znečisťujúce látky je možné odstrániť pod tečúcou vodou pomocou špongie.

dítě

  • Zmysluplný a pohodlný strih odevov, ktorý neobmedzuje voľnosť pohybu dieťaťa. Dieťa sa môže aktívne hrať na ulici bez pocitu stuhnutia a akéhokoľvek nepohodlia. Všetky výrobky značky Reima sú navrhnuté s rastovou rezervou na jednu sezónu a sú vybavené ďalšími možnosťami regulácie veľkosti: nastaviteľné pásy, možnosť väčšieho prispôsobenia pasu.