Štúdium v zahraničí a práca

Práca počas štúdia je normou na mnohých miestach, takže práca na čiastočný úväzok, môže byť práve to, čo potrebujete. Otázkou je, môžete skutočne pracovať, keď ste medzinárodný študent? Zákony o práci počas štúdia v zahraničí sa líšia a len málo krajín umožňuje zahraničným študentom pracovať viac ako na čiastočný úväzok. V niektorých z najbežnejších destináci na získanie titulu v zahraničí je práca pre zahraničných študentov zvyčajne obmedzená na približne 20 hodín týždenne, ale niekedy sa hodiny počítajú skôr do roka, než do týždňa. Obmedzenie hodín sa tiež často zruší počas prázdnin. Potrebujete sponzorované pracovné víza? Môžete pracovať s určitým typom študentských víz?

studium
 
Víza na prácu ?
          Ak medzinárodní študenti, môžu legálne pracovať vo vašej hostiteľskej krajine, ako sa dostávate k získaniu požadovaných pracovných víz? V niektorých krajinách je právo na prácu spojené so študentskými vízami, ale v iných krajinách je potrebná ďalšia dokumentácia alebo samostatné vízum. Vízový proces je zdĺhavý proces, a skutočné prekliatie k menej orientovanému a podrobnejšiemu zameraniu a neprimeranému papierovaniu. Dlhodobé víza, môžu trvať mesiace, aby ste ich dostali, takže to vezmite do úvahy.

zoufalost

V závislosti od toho, kde budete študovať, dostupná práca nemusí byť nadbytočná. Majú k dispozícii pracovné miesta na univerzitách? Majú flexibilné hodiny? Alebo ešte lepšie pracovné miesta, ktoré môžete robiť pri štúdiu ? Niekedy všetci musíme pracovať aj keď sa nám to nepáčí, len aby sme dostali dostatok peňazí na to, aby sme niečo dosiahli, ale ak je to možné, nájdite si prácu, ktorá vás nevyťaží na získanie titulum ktoré je už dosť stresujúce.
Pozrite sa, na akých pracových miestach pracovali predchádzajúci študenti, aby ste zistili, čo je k dispozícii. Fóra a skupiny sociálnych médií sú tiež skvelé miesta na hľadanie pracovných miestach v zahraničí.

myšlenky
 
Nie len práca.
          Získanie diplomu v zahraničí nie je len o stupni učenia, ale aj o tom, že sa nachádza aj v zahraničí. Ak potrebujete prácu, musíte sa obetovať. Ale možno, by ste mohli pracovať s nejakou vzdialenou prácou, aby ste mohli ešte cestovať. Nebolo by to veľa zábavy prísť domov po roku zo zahraničia, keď ste videli iba vnútropodnikovú knižnicu a vaše pracovisko.
Naplánujte si víkendové výlety, ktoré chcete vidieť a uvidíte, či to funguje.