Tipy a triky ktoré musíte vyskúšať


Stôl a taburetka v drevenom štýle
·         Poviete si , že je to divný nápad mať v kuchyni drevený stôl a k tomu aj drevené taburetky . No v skutočnosti slúžia pre tých ktorý chcú mať no svojej malej kuchyni jedálenský set .

krb

Šuplík trochu inak
»          Možno už máte dosť toho že vo svojom šuplíku máte neustále bordel. Aj pri tomto je celkom jednoduché riešenie . Stačí ak si šuplíku rozdelíte na viacero častí , a potom si môžete uložiť do neho všetko čo potrebujete a môžete si to uložiť podľa druhu oblečenia či čohokoľvek čo v šuplíku máte. Napríklad spodné prádlo zvlášť , ponožky zvlášť a to všetko v jednom šaflíku.

Zamotaný elektrický kábel
·         Tento problém je vo všetkých domácnostiach. No aj na to je celkom praktické riešenie. Budete potrebovať na to Eska pásku a vŕtačku . Natiahnite elektrický kábel kde potrebujete. Do podlahovej  lišty navŕtajte malú dierku cez ktorú pretiahne Eska pásku, a tu potom primontujte  ku elektrickému kabelku.

zásuvka

Držiak na dentálnu hygienu
»          Tento typ bude ťažko vysvetliť , no ide o špeciálny držiak vďaka ktorému zmestíte všetko čo potrebujete na dentálnu hygienu. Teda od zubnej kefky cez zubnú pastu , pohárik na vypláchnutie až po dentálnu niť.

Stojan na topánky
·         Tento nápad je hlavne pre tých ktorý nemajú miesto pre topánky a majú ich rozhádzané po celom dome či byte. Špeciálni stojan na topánky zavesený na dverách je vhodným doplnkom pre každého. Do tohto stojanu zmestite až 36 párov topánok .

Stojan na ovládač , prečo nie ?
»          Tak ako je stojan na topánky je aj malý stojanom na ovládače len stým že ho budete mať položený na stole. Koniec neustálemu hľadaniu ovládačov , v stojane ich nájdete vždy keď ho tam umiestnite. Tento výrobok si môžete zakúpiť na Amazone.
 
 
Aj malé priestory sa dajú využiť
·         Tam kde je medzera medzi skrinku , či umývadlom dá využiť voľný priestor. Pýtate sa ako ? Dá sa to vymyslieť tam že medzi tu štrbinu vymyslíte poličku na ktorú môžete dať akékoľvek veci ktoré Vám vo vašom priestore zavádzajú .