Tipy a triky ktoré musíte vyskúšať

Stôl a taburetka v drevenom štýle
· Poviete si, že je to divný nápad mať v kuchyni drevený stôl a k tomu aj drevené taburetky. No v skutočnosti slúžia pre tých ktorý chcú mať no svojej malej kuchyni jedálenský set.

krb

Šuplík trochu inak
» Možno už máte dosť toho že vo svojom šuplíku máte neustále bordel. Aj pri tomto je celkom jednoduché riešenie. Stačí ak si šuplíku rozdelíte na viacero častí, a potom si môžete uložiť do neho všetko čo potrebujete a môžete si to uložiť podľa druhu oblečenia či čohokoľvek čo v šuplíku máte. Napríklad spodné prádlo zvlášť, ponožky zvlášť a to všetko v jednom šaflíku.

Zamotaný elektrický kábel
· Tento problém je vo všetkých domácnostiach. No aj na to je celkom praktické riešenie. Budete potrebovať na to Eska pásku a vŕtačku. Natiahnite elektrický kábel kde potrebujete. Do podlahovej lišty navŕtajte malú dierku cez ktorú pretiahne Eska pásku, a tu potom primontujte ku elektrickému kabelku.

zásuvka

Držiak na dentálnu hygienu
» Tento typ bude ťažko vysvetliť, no ide o špeciálny držiak vďaka ktorému zmestíte všetko čo potrebujete na dentálnu hygienu. Teda od zubnej kefky cez zubnú pastu, pohárik na vypláchnutie až po dentálnu niť.

Stojan na topánky
· Tento nápad je hlavne pre tých ktorý nemajú miesto pre topánky a majú ich rozhádzané po celom dome či byte. Špeciálni stojan na topánky zavesený na dverách je vhodným doplnkom pre každého. Do tohto stojanu zmestite až 36 párov topánok.

Stojan na ovládač, prečo nie ?
» Tak ako je stojan na topánky je aj malý stojanom na ovládače len stým že ho budete mať položený na stole. Koniec neustálemu hľadaniu ovládačov, v stojane ich nájdete vždy keď ho tam umiestnite. Tento výrobok si môžete zakúpiť na Amazone.


Aj malé priestory sa dajú využiť
· Tam kde je medzera medzi skrinku, či umývadlom dá využiť voľný priestor. Pýtate sa ako ? Dá sa to vymyslieť tam že medzi tu štrbinu vymyslíte poličku na ktorú môžete dať akékoľvek veci ktoré Vám vo vašom priestore zavádzajú.