Moderné doplnky

Každá žena vie, že outfit by nikdy nebol celkom kompletný, keby ste na sebe nemali správne doplnky. Verte tomu alebo nie, ale keď máte na sebe správne doplnky, dokáže to s vaším outfitom urobiť naozaj neskutočné divy. Sama určite uznáte, že len veľmi málokedy opustíte dom bez svojho obľúbeného náhrdelníka, prsteňa či náramku. Šperk pre vás predstavuje váš talizman, ale zároveň aj štýlový doplnok, ktorý môžete nakombinovať priam neuveriteľným spôsobom. Viete, ktoré trendy vládnu práve teraz?

 žena v brýlích

POKRÝVKY HLAVY

Do obľuby sa dostávajú nielen klobúky všetkých možných tvarov, ale aj šatky, rôzne mašle a podobné veci. Klobúky však jednoznačne kraľovali minulej, ale aj tejto sezóne. Vidíte ich v kombinácii s kabátmi, s koženými bundami a s rôznymi inými doplnkami, ktoré ku nemu perfektne ladia. Sami veľmi dobre uvidíte, že klobúky pristanú naozaj každému, keď viete, ako ich máte skombinovať.

 

NÁHRDELNÍKY

Tu sa môžete naozaj vyblázniť. Na náhrdelníkoch je perfektné práve to, že to dobre vyzerá, keď si dáte jeden minimalistický, veľmi veľa minimalistických, ale aj jeden, ktorý je vyslovene objemný. Už vy najlepšie viete, čo pristane vám a aj vášmu krku. Skúste sa však neobmedzovať a uvidíte, že budete spokojná.

 

CHOKER

Do trendov sa vracia veľmi obľúbený doplnok z osemdesiatych rokov a valcuje všetko, čo sme predtým poznali. Rôzne obyčajné šnúrky uviazané natesno okolo krku, ale aj zlaté, čipkované, proste toto je niečo, čo vám v dnešnej dobe naozaj nesmie chýbať. Nebojte sa a noste ho naozaj ku všetkému. Nielen k voľnému tričku, ale pokojne aj k šatám alebo k čomukoľvek. Teraz sa už naozaj vyrábajú aj také, ktoré sa hodia ku elegantným outfitom.

 štětce a pomůcky k líčení

PRSTENE

Veľa, veľa a ešte raz veľa. Prstene sú teraz naozaj v móde a hlavne vo veľkom množstve. Nebojte sa ich umiestniť na jeden prst viac ako jeden, čo tak tri? Že sa vám to zdá už trochu veľa? Veď sa sama pozrite, ako dobre to vyzerá.