VLASY AKO KORUNKA KRÁSY KAŽDEJ ŽENY

Koniec čiapkam
Koniec koncov čiapky dokážu zapôsobiť v každom smere. Určite sa o tom už presvedčila každá z nás. No na to, aby sme urobili dojem oveľa elegantnejšie, presne tak, ako to my ženy dokážeme, mali by sme poznať pár trikov. Zima je konečne za nami a my môžeme ukázať našu kreativitu a aj to, aké sme odvážne. Internet nám toho dnes veľa ponúka, a preto nájdete veľa rozličných návodov na pretváranie svojich účesov a strihov, množstvo videí a „tutorialov“. Zmena je predsa život!
odpočinek po projížďce
Teraz je ten správny čas na nový strih!
Mnohým mužom sa páčia ženy, ktorým spod teplej pletenej zimnej čiapky vychádza nekonečný vrkoč, ktorý je pozapletaný najrôznejšími spôsobmi. Je pravda, že sto ľudí, sto chutí. Jar však znamená zmenu, a preto nie je na čo čakať, aby ste zmenili strih svojej nádhery a dopriali si tak nový look. Uvidíte, že aj ľudia vo vašom okolí si zmenu všimnú a ohodnotia ju pozitívne.

Neustále sa o seba starať
Žiadna žena nechce skončiť na chvoste. Každá z nás chce vyzerať čo najdokonalejšie, chce mužov priťahovať a cítiť sa sebavedome. Ženskú kúpeľňu dokonca spoznať veľmi jednoducho, pretože pri vstupe si ako prvé všimnete celú radu šampónov a krémov naukladaných na poličkách, rôzne oleje a kúry pre dokonalú starostlivosť o seba. Netreba to podceňovať a zanedbávať, no ani preháňať! Kým sa dostanete k tomu, čo vám najviac vyhovuje, chce to veľa testovania. Pozor dámy, nič však nie je zadarmo, a preto treba brať všetko s mierou.

Anjelik alebo čertík?
Ak niekto tvrdí, že ženy majú len jednu stránku, tak sa veľmi míli. My, ženy, máme totiž viac podôb. Je len na nás, kedy si ktorú podobu vyberieme. Váš účes o vás môže prezrádzať, či ste nevinný anjelik, alebo dračica, ktorá vyhľadáva zábavu. Ak ste svoju druhú stránku ešte neobjavili, je na čase to zistiť!
kabát s kapucou
Ukazujte sa
S jarou prichádza čas na prechádzky v prírode, či začiatok športového nasadenia. Ukazujte sa medzi ľuďmi, športujte, ukazujte svoje sebavedomie na pracovných stretnutiach, či sedeniach s kamarátmi. Nikdy neviete, koho stretnete, či koho očaríte sama sebou a získate si tak jeho pozornosť.