Predátor je na trhu a roztrhá konkurenciu!

Už sme si zvykli na televízory HD a aj na graficky kvalitné počítačové hry. Avšak s herným monitorom značky Predator, je tu opäť niečo nové. Ponúkne Vám nový zážitok najmä z hrania, ale samozrejme aj z pozerania filmov. Ak patríte medzi uživateľov, ktorí si potrpia na najnovšie technologické vybavenia, čo sa týka zvýšenia zážitku z hrania počítačových hier, tento produkt určite musíte mať. Ale vravím vopred, je lepšie raz vidieť, ako sto krát počuť. No ja sa Vám tento produkt pokúsim čo najlepšie opísať. Ideme na to.
střelba u vojáka
• Ako prvé by som chcel vyzdvihnúť technológiu Eye tracker, ktorá nám umožňuje ovládať naše obľúbené aplikácie a hry našim pohľadom. Monitor má uhlopriečku 17 palcov, na spodku je výrazné logo Predator. Na ľavej strane máme až 4 vstupy USB. V strede sa nachádza vstup Display port, ďalej samozrejme HDMI a na koniec vstup na slúchadlá. Tvrdenie, že tento monitor je vyrobený hlavne pre hráčov, potvrdzuje následovný fakt- monitor má podporu nVidia G- Sync. Obraz poskytuje rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov. Ak ste vlastníkom slabšej grafickej karty, nezúfajte! Monitor má funkciu umožniť Vám takisto kvalitný zážitok z hrania, pretože pomocou spomenutých funkcií nebudete mať problém s takzvaným sekaním grafiky, alebo nestíhaním grafiky.
xbox ovladač
Na tomto monitore to nebude badateľné! Na Predatorovi ma takisto zaujalo, že nám poskytuje následovné módy- action, racing, sports a ľubovoľné nadstavenie. Ako isto viete, možnosť action zvolíme, ak si chceme zahrať a vychutnať na plno akčné hry, alebo strieľačky, racing závodné a sports- športové. Ešte sa však vrátim k prvému prvku, technológií Eye tracker, ktorá osvieti našu tvár infračerveným svetlom a podľa toho je možné ovládať monitor, hru podľa nášho pohľadu. Aj v tomto smere je to naozaj zaujímavý produkt, určite stojí aspoň za vyskúšanie. Pre hráčov je to jednoducha nová technológia, ktorú musia zažiť na vlastnej koži. Predator je však kvalitný aj na pozeranie filmov.