Rubriky
Produkty

Využijete ich takmer všade

Netuším, kto vymyslel samolepiace pásiky, ktoré vám vyčarujú zvláštnu atmosféru kdekoľvek si spomeniete, ale bol to iste záslužný čin. Dnes už si bez nich nedokážeme predstaviť hádam žiadny interiér a často ani exteriér, hlavne v období okolo Vianoc. Hlavné výhody sú jasné už dávno, pútavé svetlo má nízku spotrebu a vydrží naozaj dlho, neprodukuje zbytočné teplo a už vôbec nevyžaduje opatrnú manipuláciu, sadu diód v rade za sebou prakticky nemáte šancu rozbiť.
Možností využitia je možno ešte viac ako výhod. Kde všade ich môžete nalepiť?

vianočné svetlá

V byte napríklad:

– do kuchyne nad linku – tam vám veľmi uľahčí prácu pri príprave jedál
– nad jedálenský stôl – konečne uvidíte do posledného detailu, čo ste si vlastne naservírovali
– kuchynské doplnkové svetlo – napríklad do zásuviek, poličiek atď.
– do kúpeľne – nalepené na zrkadlo vám dopraje dokonalý make-up bez najmenšej chybičky
predsieň – lemovanie chodby pôsobí veľmi efektným dojmom
obývacia izba– zvýraznenie poličiek alebo vitrín, dajú sa využiť aj zmotané vo veľkej sklenenej váze ako zaujímavé dizajnové osvetlenie
spálňa– nalepené nad posteľou vytvoria krásnu intímnu atmosféru a v skriniach vám zase doprajú luxus ľahkého hľadania


led osvetlenie
Nečudo, že v ostatnom období sú také populárne. Zakúpiť ich môžete v kamenných predajniach, kde si ich môžete rovno aj ohmatať a zistiť ako svietia, ak to však nepožadujete, využite https://www.ledprodukt.sk/13-led-pasiky-5m, kde okrem množstva inšpirácie nájdete kvalitný tovar za priaznivé ceny.
Byť potme má iste niekedy svoje nespochybniteľné čaro, ale často dosiahnete neopakovateľnú atmosféru vhodnou kombináciou nenápadného umelého osvetlenia a svetla sviečok. Skúste to niekedy, určite neoľutujete.